220 000 €
2716 €/m²
Property 60192 photo 1
Property 60192 photo 2
Property 60192 photo 3
Property 60192 photo 4
Property 60192 photo 5

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1990
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1600 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 81 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 63667
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 65304
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 64940
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64942
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин