100 000 €
2128 €/m²
Property 60375 photo 1
Property 60375 photo 2
Property 60375 photo 3
Property 60375 photo 4
Property 60375 photo 5
Property 60375 photo 6
Property 60375 photo 7
Property 60375 photo 8
Property 60375 photo 9
Property 60375 photo 10
Property 60375 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1997
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 220 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 47 кв.м в област Кавала. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
140 000 € 130 000 € 1111 €/m²
  • Обектен код 63759
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
105 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 63768
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 63771
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 63772
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 63963
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 63978
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 64024
  • Квадратура 36 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
115 000 € 2395 €/m²
  • Обектен код 64032
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 100 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 64060
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин