110 000 €
1833 €/m²
Property 61342 photo 1
Property 61342 photo 2
Property 61342 photo 3
Property 61342 photo 4
Property 61342 photo 5
Property 61342 photo 6
Property 61342 photo 7
Property 61342 photo 8
Property 61342 photo 9
Property 61342 photo 10
Property 61342 photo 11
Property 61342 photo 12
Property 61342 photo 13
Property 61342 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1992
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в област Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, градина, отопление.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
157 000 € 2907 €/m²
  • Обектен код 57380
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
157 000 € 1652 €/m²
  • Обектен код 58211
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 1250 €/m²
  • Обектен код 59054
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 59614
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 125 000 € 961 €/m²
  • Обектен код 61094
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
130 000 € 1511 €/m²
  • Обектен код 61154
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
110 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 61342
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 105 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 61981
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1524 €/m²
  • Обектен код 63215
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 1726 €/m²
  • Обектен код 63701
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин