385 000 €
4425 €/m²
Property 61691 photo 1
Property 61691 photo 2
Property 61691 photo 3
Property 61691 photo 4
Property 61691 photo 5
Property 61691 photo 6
Property 61691 photo 7
Property 61691 photo 8
Property 61691 photo 9
Property 61691 photo 10

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 226 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м на Крит в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, 2 складови помещения. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
335 000 € 5491 €/m²
  • Обектен код 63910
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
340 000 € 5964 €/m²
  • Обектен код 63899
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Препоръчваме Продажба
380 000 € 2111 €/m²
  • Обектен код 63043
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
350 000 € 4117 €/m²
  • Обектен код 64078
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
384 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 66024
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 5984 €/m²
  • Обектен код 56907
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
427 000 € 2156 €/m²
  • Обектен код 57656
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 64933
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 64934
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин