Продажба - Парцел 18712 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
755 000 €
40 €/m²
Property 61780 photo 1
Property 61780 photo 2
Property 61780 photo 3
Property 61780 photo 4

Details

Описание

Продава се Парцел с площ 18712 кв.м. В Пафосе

Продажба
990 000 € 211 €/m²
  • Обектен код 36538
  • Квадратура 4683 m²
  • Разстояние до морето 52 m
Продажба
800 000 € 20 €/m²
  • Обектен код 28897
  • Квадратура 40000 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
740 000 € 70 €/m²
  • Обектен код 38723
  • Квадратура 10554 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
1 000 000 € 312 €/m²
  • Обектен код 32180
  • Квадратура 3200 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
900 000 € 64 €/m²
  • Обектен код 37480
  • Квадратура 14000 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
755 000 € 40 €/m²
  • Обектен код 61780
  • Квадратура 18712 m²
Продажба
850 000 € 816 €/m²
  • Обектен код 25555
  • Квадратура 1041 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
650 000 € 940 €/m²
  • Обектен код 36217
  • Квадратура 691 m²
  • Разстояние до морето 4300 m

Абонамент за бюлетин