245 000 €
2988 €/m²
Property 62243 photo 1
Property 62243 photo 2
Property 62243 photo 3
Property 62243 photo 4
Property 62243 photo 5
Property 62243 photo 6
Property 62243 photo 7
Property 62243 photo 8
Property 62243 photo 9
Property 62243 photo 10
Property 62243 photo 11
Property 62243 photo 12
Property 62243 photo 13

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 1996
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 11500 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 5510 €/m²
  • Обектен код 65764
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 65812
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 65304
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
230 000 € 3239 €/m²
  • Обектен код 65778
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 65689
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4179 €/m²
  • Обектен код 65299
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m

Абонамент за бюлетин