Продажба - Апартамент 40 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада Голф
250 000 €
6250 €/m²
Property 62330 photo 1
Property 62330 photo 2
Property 62330 photo 3
Property 62330 photo 4
Property 62330 photo 5
Property 62330 photo 6
Property 62330 photo 7
Property 62330 photo 8
Property 62330 photo 9
Property 62330 photo 10
Property 62330 photo 11
Property 62330 photo 12
Property 62330 photo 13
Property 62330 photo 14

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1989
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 1299 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, отопление, алармена система.

Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 65304
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65010
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5510 €/m²
  • Обектен код 65764
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 3390 €/m²
  • Обектен код 63307
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Обектен код 65107
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 65812
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин