185 000 €
2342 €/m²
Property 6260 photo 1
Property 6260 photo 2
Property 6260 photo 3
Property 6260 photo 4
Property 6260 photo 5
Property 6260 photo 6
Property 6260 photo 7
Property 6260 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2014
  • Брой стаи: 2
  • Bedrooms: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 79 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, една кухня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, гараж, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
205 000 € 1952 €/m²
  • Обектен код 34858
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
155 000 € 2214 €/m²
  • Обектен код 34859
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3012 €/m²
  • Обектен код 35804
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 35828
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 35829
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 35874
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
200 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 35879
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 35934
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 3785 €/m²
  • Обектен код 36492
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 36502
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин