261 000 €
6366 €/m²
Property 62804 photo 1
Property 62804 photo 2
Property 62804 photo 3
Property 62804 photo 4
Property 62804 photo 5
Property 62804 photo 6
Property 62804 photo 7
Property 62804 photo 8
Property 62804 photo 9
Property 62804 photo 10

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1999
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4150 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 41 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, гараж, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
240 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65787
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 65812
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 65145
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
220 000 € 3283 €/m²
  • Обектен код 65034
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 000 € 4785 €/m²
  • Обектен код 65297
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин