По запитване
Property 63093 photo 1
Property 63093 photo 2
Property 63093 photo 3
Property 63093 photo 4
Property 63093 photo 5
Property 63093 photo 6
Property 63093 photo 7

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 29 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор.

Продажба
310 000 € 3734 €/m²
  • Обектен код 56970
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Обектен код 57079
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Обектен код 57081
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Обектен код 57087
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
450 000 € 390 000 € 7800 €/m²
  • Обектен код 57261
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 57469
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 57563
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 57670
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин