250 000 €
6250 €/m²
Property 63507 photo 1
Property 63507 photo 2
Property 63507 photo 3
Property 63507 photo 4
Property 63507 photo 5

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2200 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление.

Продажба
295 000 € 3390 €/m²
  • Обектен код 63307
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
242 000 € 2261 €/m²
  • Обектен код 63313
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 63507
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 63667
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин