300 000 €
5000 €/m²
Property 63638 photo 1
Property 63638 photo 2
Property 63638 photo 3
Property 63638 photo 4
Property 63638 photo 5
Property 63638 photo 6
Property 63638 photo 7
Property 63638 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2010
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 100 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 60 кв.м на Олимпийската Ривиера. Къщата и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, складово помещение.

Продажба
430 000 € 1033 €/m²
  • Обектен код 58945
  • Квадратура 416 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 2692 €/m²
  • Обектен код 59050
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 1527 €/m²
  • Обектен код 59110
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
430 000 € 3467 €/m²
  • Обектен код 60707
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 61010
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
285 000 € 1295 €/m²
  • Обектен код 61532
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
290 000 € 743 €/m²
  • Обектен код 62161
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
380 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 62544
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
375 000 € 1388 €/m²
  • Обектен код 62690
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
380 000 € 300 000 € 1250 €/m²
  • Обектен код 62864
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин