2 550 000 €
10494 €/m²
Property 63861 photo 1
Property 63861 photo 2
Property 63861 photo 3
Property 63861 photo 4
Property 63861 photo 5
Property 63861 photo 6
Property 63861 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 760 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 243 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Трети етаж и се състои от 2 спални, хол, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 400 000 € 13186 €/m²
  • Обектен код 65677
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Обектен код 64109
  • Квадратура 187 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Обектен код 56532
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Обектен код 64246
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Обектен код 64182
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Обектен код 65867
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Обектен код 8831
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Обектен код 57072
  • Квадратура 317 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 600 000 € 14693 €/m²
  • Обектен код 65086
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 100 000 € 8857 €/m²
  • Обектен код 11715
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 12

Абонамент за бюлетин