Продажба - Апартамент 111 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада Ано Глифада
735 000 €
6622 €/m²
Property 64242 photo 1
Property 64242 photo 2
Property 64242 photo 3
Property 64242 photo 4
Property 64242 photo 5
Property 64242 photo 6
Property 64242 photo 7
Property 64242 photo 8
Property 64242 photo 9
Property 64242 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 111 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
650 000 € 5652 €/m²
  • Обектен код 64139
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 64174
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 6621 €/m²
  • Обектен код 64242
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин