Property 64274 photo 1
Property 64274 photo 2
Property 64274 photo 3

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 59 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
158 000 € 6076 €/m²
  • Обектен код 65924
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
185 000 € 2642 €/m²
  • Обектен код 65935
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 65936
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 1846 €/m²
  • Обектен код 65967
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65986
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
140 000 € 1627 €/m²
  • Обектен код 65998
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
145 000 € 2900 €/m²
  • Обектен код 66005
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4166 €/m²
  • Обектен код 66030
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
178 000 € 4450 €/m²
  • Обектен код 66033
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 66055
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин