Продажба - Апартамент 88 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Палео Фалиро Едем
1 105 000 €
12557 €/m²
Property 64413 photo 1
Property 64413 photo 2
Property 64413 photo 3
Property 64413 photo 4
Property 64413 photo 5
Property 64413 photo 6
Property 64413 photo 7
Property 64413 photo 8

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 88 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Обектен код 8165
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 25072
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 38656
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Обектен код 38662
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Обектен код 49916
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
960 000 € 7007 €/m²
  • Обектен код 50743
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 51896
  • Квадратура 2630 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
950 000 € 5757 €/m²
  • Обектен код 52988
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
896 000 € 8784 €/m²
  • Обектен код 56037
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Обектен код 56256
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин