144 000 €
2323 €/m²
Property 64420 photo 1
Property 64420 photo 2
Property 64420 photo 3
Property 64420 photo 4
Property 64420 photo 5
Property 64420 photo 6
Property 64420 photo 7
Property 64420 photo 8
Property 64420 photo 9
Property 64420 photo 10
Property 64420 photo 11
Property 64420 photo 12
Property 64420 photo 13
Property 64420 photo 14
Property 64420 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1962
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 62 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление, складово помещение.

Продажба
173 000 € 4552 €/m²
  • Обектен код 62011
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • Обектен код 62216
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
148 000 € 3609 €/m²
  • Обектен код 62218
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 2133 €/m²
  • Обектен код 62347
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Обектен код 62396
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 62453
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
140 000 € 3043 €/m²
  • Обектен код 62562
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 62607
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 62770
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин