87 000 €
2175 €/m²
Property 64441 photo 1
Property 64441 photo 2
Property 64441 photo 3
Property 64441 photo 4
Property 64441 photo 5
Property 64441 photo 6
Property 64441 photo 7
Property 64441 photo 8
Property 64441 photo 9
Property 64441 photo 10
Property 64441 photo 11
Property 64441 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1990
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 40 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, отопление.

Продажба
95 000 € 85 000 € 1328 €/m²
  • Обектен код 50381
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
120 000 € 1578 €/m²
  • Обектен код 59195
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1287 €/m²
  • Обектен код 65849
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
79 000 € 1128 €/m²
  • Обектен код 64765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
123 000 € 3153 €/m²
  • Обектен код 63548
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
99 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 64657
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин