850 000 €
5629 €/m²
Property 64672 photo 1
Property 64672 photo 2
Property 64672 photo 3
Property 64672 photo 4
Property 64672 photo 5
Property 64672 photo 6
Property 64672 photo 7
Property 64672 photo 8
Property 64672 photo 9
Property 64672 photo 10
Property 64672 photo 11
Property 64672 photo 12
Property 64672 photo 13
Property 64672 photo 14
Property 64672 photo 15
Property 64672 photo 16
Property 64672 photo 17
Property 64672 photo 18
Property 64672 photo 19
Property 64672 photo 20
Property 64672 photo 21
Property 64672 photo 22
Property 64672 photo 23
Property 64672 photo 24
Property 64672 photo 25

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 151 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Шести етаж и се състои от 3 спални, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Обектен код 63791
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 5062 €/m²
  • Обектен код 64965
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 6137 €/m²
  • Обектен код 64880
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 5931 €/m²
  • Обектен код 65063
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
800 000 € 8888 €/m²
  • Обектен код 65895
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56734
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 56947
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Обектен код 65345
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин