890 000 €
6138 €/m²
Property 64880 photo 1
Property 64880 photo 2
Property 64880 photo 3
Property 64880 photo 4
Property 64880 photo 5
Property 64880 photo 6
Property 64880 photo 7
Property 64880 photo 8
Property 64880 photo 9
Property 64880 photo 10
Property 64880 photo 11
Property 64880 photo 12
Property 64880 photo 13
Property 64880 photo 14
Property 64880 photo 15
Property 64880 photo 16
Property 64880 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3650 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 145 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Шести етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 60414
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 5629 €/m²
  • Обектен код 64672
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 61535
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Обектен код 58375
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Обектен код 64180
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
880 000 € 5866 €/m²
  • Обектен код 64719
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 6225 €/m²
  • Обектен код 65137
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 14288
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 630 m

Абонамент за бюлетин