Продажба - Таунхаус 150 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Дикигорика
880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1350 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 150 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 5666 €/m²
  • Обектен код 64866
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 61535
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
925 000 € 9250 €/m²
  • Обектен код 65226
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Обектен код 19509
  • Квадратура 306 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
850 000 € 5902 €/m²
  • Обектен код 64863
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Обектен код 66049
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
880 000 € 7927 €/m²
  • Обектен код 58420
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56350
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин