765 000 €
5667 €/m²
Property 64866 photo 1
Property 64866 photo 2
Property 64866 photo 3
Property 64866 photo 4
Property 64866 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2499 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 135 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Шести етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, една съблекалня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Обектен код 63791
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
925 000 € 9250 €/m²
  • Обектен код 65226
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4907 €/m²
  • Обектен код 65894
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
825 000 € 6066 €/m²
  • Обектен код 58923
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Обектен код 64956
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
730 000 € 2703 €/m²
  • Обектен код 23110
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
800 000 € 8888 €/m²
  • Обектен код 65895
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
683 000 € 5508 €/m²
  • Обектен код 56733
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
660 000 € 7252 €/m²
  • Обектен код 65142
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин