800 000 €
4908 €/m²
Property 65894 photo 1
Property 65894 photo 2
Property 65894 photo 3
Property 65894 photo 4
Property 65894 photo 5
Property 65894 photo 6
Property 65894 photo 7
Property 65894 photo 8
Property 65894 photo 9
Property 65894 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 7600 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 163 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Шести етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Обектен код 8404
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Обектен код 65134
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 5422 €/m²
  • Обектен код 58922
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 14288
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 630 m
Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Обектен код 66049
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
670 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 41758
  • Квадратура 326 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 8888 €/m²
  • Обектен код 65895
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
660 000 € 7252 €/m²
  • Обектен код 65142
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин