760 000 €
2714 €/m²
Property 36925 photo 1
Property 36925 photo 2
Property 36925 photo 3
Property 36925 photo 4
Property 36925 photo 5
Property 36925 photo 6
Property 36925 photo 7
Property 36925 photo 8
Property 36925 photo 9
Property 36925 photo 10
Property 36925 photo 11
Property 36925 photo 12
Property 36925 photo 13
Property 36925 photo 14
Property 36925 photo 15

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: друг
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 17000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 280 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от 2 спални, хол, 2 бани. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, паркомясто, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
670 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 41758
  • Квадратура 326 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 62555
  • Квадратура 106 m²
  • Разстояние до морето 1249 m
Продажба
610 000 € 4621 €/m²
  • Обектен код 63730
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 3220 m
Продажба
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Обектен код 63791
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 5254 €/m²
  • Обектен код 57982
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 5866 €/m²
  • Обектен код 64719
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Обектен код 65346
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин