620 000 €
5254 €/m²
Property 57982 photo 1
Property 57982 photo 2
Property 57982 photo 3
Property 57982 photo 4
Property 57982 photo 5
Property 57982 photo 6
Property 57982 photo 7
Property 57982 photo 8
Property 57982 photo 9
Property 57982 photo 10
Property 57982 photo 11
Property 57982 photo 12
Property 57982 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 118 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Пети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Четвърти етаж и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 61593
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 63396
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
825 000 € 6066 €/m²
  • Обектен код 58923
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
680 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65902
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5629 €/m²
  • Обектен код 64672
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 7252 €/m²
  • Обектен код 65142
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 2390 €/m²
  • Обектен код 23310
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин