Property 61593 photo 1
Property 61593 photo 2
Property 61593 photo 3
Property 61593 photo 4
Property 61593 photo 5
Property 61593 photo 6
Property 61593 photo 7
Property 61593 photo 8
Property 61593 photo 9
Property 61593 photo 10
Property 61593 photo 11
Property 61593 photo 12
Property 61593 photo 13
Property 61593 photo 14
Property 61593 photo 15
Property 61593 photo 16
Property 61593 photo 17
Property 61593 photo 18
Property 61593 photo 19
Property 61593 photo 20
Property 61593 photo 21
Property 61593 photo 22
Property 61593 photo 23
Property 61593 photo 24

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 11500 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 240 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
625 000 € 5208 €/m²
  • Обектен код 57981
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2789 €/m²
  • Обектен код 56279
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 2109 €/m²
  • Обектен код 11444
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56734
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
565 000 € 4870 €/m²
  • Обектен код 63154
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 7252 €/m²
  • Обектен код 65142
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
652 000 € 5525 €/m²
  • Обектен код 57989
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
825 000 € 6066 €/m²
  • Обектен код 58923
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин