652 000 €
5525 €/m²
Property 57989 photo 1
Property 57989 photo 2
Property 57989 photo 3
Property 57989 photo 4
Property 57989 photo 5
Property 57989 photo 6
Property 57989 photo 7
Property 57989 photo 8
Property 57989 photo 9
Property 57989 photo 10
Property 57989 photo 11
Property 57989 photo 12
Property 57989 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 118 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Шести етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Седми етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна, един офис. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
590 000 € 2681 €/m²
  • Обектен код 50730
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56731
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65140
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 29965
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
730 000 € 2703 €/m²
  • Обектен код 23110
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 56627
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 61593
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
830 000 € 3915 €/m²
  • Обектен код 46659
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 3878 €/m²
  • Обектен код 56316
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
680 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65902
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин