Продажба - Таунхаус 110 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Дикигорика
550 000 €
5000 €/m²
Property 65140 photo 1
Property 65140 photo 2
Property 65140 photo 3
Property 65140 photo 4
Property 65140 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 110 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
710 000 € 5634 €/m²
  • Обектен код 58916
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
475 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 56626
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
565 000 € 4870 €/m²
  • Обектен код 63154
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 5208 €/m²
  • Обектен код 57981
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Обектен код 54312
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
660 000 € 4782 €/m²
  • Обектен код 62730
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
465 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 61585
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 65141
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин