Продажба - Таунхаус 96 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Дикигорика
600 000 €
6250 €/m²
Property 65141 photo 1
Property 65141 photo 2
Property 65141 photo 3
Property 65141 photo 4
Property 65141 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 96 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една трапезария, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
850 000 € 2656 €/m²
  • Обектен код 9589
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
890 000 € 6137 €/m²
  • Обектен код 64880
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 2872 €/m²
  • Обектен код 57304
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
830 000 € 3915 €/m²
  • Обектен код 46659
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 5866 €/m²
  • Обектен код 64719
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 29965
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3586 €/m²
  • Обектен код 55951
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин