520 000 €
2873 €/m²
Property 57304 photo 1
Property 57304 photo 2
Property 57304 photo 3
Property 57304 photo 4
Property 57304 photo 5
Property 57304 photo 6
Property 57304 photo 7
Property 57304 photo 8
Property 57304 photo 9
Property 57304 photo 10
Property 57304 photo 11
Property 57304 photo 12
Property 57304 photo 13
Property 57304 photo 14
Property 57304 photo 15
Property 57304 photo 16
Property 57304 photo 17
Property 57304 photo 18

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 9900 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 181 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Осми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Loft и се състои от 3 спални, баня с тоалетна, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
765 000 € 5666 €/m²
  • Обектен код 64866
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
670 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 41758
  • Квадратура 326 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
683 000 € 5508 €/m²
  • Обектен код 56733
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 6500
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
620 000 € 5123 €/m²
  • Обектен код 64294
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 7252 €/m²
  • Обектен код 65142
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин