683 000 €
5508 €/m²
Property 56733 photo 1
Property 56733 photo 2
Property 56733 photo 3
Property 56733 photo 4
Property 56733 photo 5
Property 56733 photo 6
Property 56733 photo 7
Property 56733 photo 8
Property 56733 photo 9
Property 56733 photo 10
Property 56733 photo 11
Property 56733 photo 12
Property 56733 photo 13
Property 56733 photo 14
Property 56733 photo 15
Property 56733 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 124 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Пети етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Шести етаж и се състои от един офис. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
600 000 € 2390 €/m²
  • Обектен код 23310
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
660 000 € 4782 €/m²
  • Обектен код 62730
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
680 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65902
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 7927 €/m²
  • Обектен код 58420
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 2653 €/m²
  • Обектен код 25420
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
600 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 65141
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин