650 000 €
2653 €/m²
Property 25420 photo 1
Property 25420 photo 2
Property 25420 photo 3
Property 25420 photo 4
Property 25420 photo 5
Property 25420 photo 6
Property 25420 photo 7
Property 25420 photo 8
Property 25420 photo 9
Property 25420 photo 10
Property 25420 photo 11

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 245 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, паркомясто, райграс, складово помещение.

Продажба
830 000 € 3915 €/m²
  • Обектен код 46659
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
565 000 € 4870 €/m²
  • Обектен код 63154
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
652 000 € 5525 €/m²
  • Обектен код 57989
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
940 000 € 7401 €/m²
  • Обектен код 64215
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
825 000 € 6066 €/m²
  • Обектен код 58923
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 2703 €/m²
  • Обектен код 23110
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
625 000 € 5208 €/m²
  • Обектен код 57981
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 5866 €/m²
  • Обектен код 64719
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 2681 €/m²
  • Обектен код 50730
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин