560 000 €
3590 €/m²
Property 57178 photo 1
Property 57178 photo 2
Property 57178 photo 3
Property 57178 photo 4
Property 57178 photo 5
Property 57178 photo 6
Property 57178 photo 7
Property 57178 photo 8
Property 57178 photo 9
Property 57178 photo 10
Property 57178 photo 11
Property 57178 photo 12
Property 57178 photo 13
Property 57178 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 156 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. сутерен и се състои от 2 спални, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
600 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 65141
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
465 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 61585
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
652 000 € 5525 €/m²
  • Обектен код 57989
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
535 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 60110
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 2703 €/m²
  • Обектен код 23110
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56350
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
565 000 € 4870 €/m²
  • Обектен код 63154
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин