535 000 €
4084 €/m²
Property 60110 photo 1
Property 60110 photo 2
Property 60110 photo 3
Property 60110 photo 4
Property 60110 photo 5
Property 60110 photo 6
Property 60110 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 270 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 131 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Шести етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Седми етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
683 000 € 5508 €/m²
  • Обектен код 56733
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 660 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 21536
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
652 000 € 5525 €/m²
  • Обектен код 57989
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 2558 €/m²
  • Обектен код 61592
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
765 000 € 5666 €/m²
  • Обектен код 64866
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
770 000 € 5422 €/m²
  • Обектен код 58922
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
657 000 € 5429 €/m²
  • Обектен код 57988
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 3586 €/m²
  • Обектен код 55951
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин