700 000 € 660 000 €
2400 €/m²
Property 21536 photo 1
Property 21536 photo 2
Property 21536 photo 3
Property 21536 photo 4
Property 21536 photo 5
Property 21536 photo 6
Property 21536 photo 7
Property 21536 photo 8
Property 21536 photo 9
Property 21536 photo 10
Property 21536 photo 11
Property 21536 photo 12
Property 21536 photo 13
Property 21536 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 275 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор.

Продажба
895 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 14287
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
610 000 € 4621 €/m²
  • Обектен код 63730
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 3220 m
Продажба
650 000 € 2653 €/m²
  • Обектен код 25420
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 65141
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 5902 €/m²
  • Обектен код 64863
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 6090 €/m²
  • Обектен код 64213
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56734
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Обектен код 57794
  • Квадратура 297 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин