810 000 €
6090 €/m²
Property 64213 photo 1
Property 64213 photo 2
Property 64213 photo 3
Property 64213 photo 4
Property 64213 photo 5
Property 64213 photo 6
Property 64213 photo 7
Property 64213 photo 8
Property 64213 photo 9
Property 64213 photo 10
Property 64213 photo 11

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 133 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 62555
  • Квадратура 106 m²
  • Разстояние до морето 1249 m
Продажба
680 000 € 4963 €/m²
  • Обектен код 58917
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
880 000 € 7927 €/m²
  • Обектен код 58420
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56350
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4907 €/m²
  • Обектен код 65894
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
710 000 € 5634 €/m²
  • Обектен код 58916
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 61535
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
765 000 € 5666 €/m²
  • Обектен код 64866
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Обектен код 64956
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин