680 000 €
4964 €/m²
Property 58917 photo 1
Property 58917 photo 2

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 750 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 137 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Шести етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56731
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 5866 €/m²
  • Обектен код 64719
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 5123 €/m²
  • Обектен код 64294
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 7927 €/m²
  • Обектен код 58420
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
657 000 € 5429 €/m²
  • Обектен код 57988
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
565 000 € 4870 €/m²
  • Обектен код 63154
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 660 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 21536
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
770 000 € 5422 €/m²
  • Обектен код 58922
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 4963 €/m²
  • Обектен код 58917
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин