620 000 €
5124 €/m²
Property 64294 photo 1
Property 64294 photo 2
Property 64294 photo 3
Property 64294 photo 4
Property 64294 photo 5
Property 64294 photo 6
Property 64294 photo 7
Property 64294 photo 8
Property 64294 photo 9
Property 64294 photo 10
Property 64294 photo 11
Property 64294 photo 12
Property 64294 photo 13
Property 64294 photo 14
Property 64294 photo 15
Property 64294 photo 16
Property 64294 photo 17
Property 64294 photo 18
Property 64294 photo 19
Property 64294 photo 20
Property 64294 photo 21
Property 64294 photo 22
Property 64294 photo 23
Property 64294 photo 24

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3300 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 121 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна, една съблекалня. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 7927 €/m²
  • Обектен код 58420
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3586 €/m²
  • Обектен код 55951
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 5629 €/m²
  • Обектен код 64672
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
683 000 € 5508 €/m²
  • Обектен код 56733
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин