880 000 €
7928 €/m²
Property 58420 photo 1
Property 58420 photo 2

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 840 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 111 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Трети етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Пети етаж и се състои от 3 спални, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
710 000 € 5634 €/m²
  • Обектен код 58916
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5902 €/m²
  • Обектен код 64863
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 5142 €/m²
  • Обектен код 58918
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 4907 €/m²
  • Обектен код 65894
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Обектен код 65345
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 62555
  • Квадратура 106 m²
  • Разстояние до морето 1249 m
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин