900 000 €
7692 €/m²
Property 63792 photo 1
Property 63792 photo 2
Property 63792 photo 3
Property 63792 photo 4
Property 63792 photo 5
Property 63792 photo 6
Property 63792 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 117 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, 2 душове с тоалетна. Шести етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
830 000 € 3915 €/m²
  • Обектен код 46659
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Обектен код 66049
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
880 000 € 5866 €/m²
  • Обектен код 64719
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
825 000 € 6066 €/m²
  • Обектен код 58923
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Обектен код 64180
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 60414
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
810 000 € 5062 €/m²
  • Обектен код 64965
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Обектен код 19509
  • Квадратура 306 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
950 000 € 4130 €/m²
  • Обектен код 3090
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 36596
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин