1 200 000 €
8219 €/m²
Property 64180 photo 1
Property 64180 photo 2
Property 64180 photo 3
Property 64180 photo 4
Property 64180 photo 5
Property 64180 photo 6
Property 64180 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 146 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от една спалня, хол, една баня, една тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, собствен басейн, градина, райграс, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Обектен код 3143
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 60411
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Обектен код 65676
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 61407
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Обектен код 64180
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 3649
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 400 000 € 1 200 000 € 2553 €/m²
  • Обектен код 4055
  • Квадратура 470 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Обектен код 19509
  • Квадратура 306 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Обектен код 64956
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин