900 000 €
5143 €/m²
Property 58918 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 480 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 175 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Седми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Осми етаж и се състои от 3 спални, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 60411
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
895 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 14287
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
945 000 € 3258 €/m²
  • Обектен код 38715
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Обектен код 19657
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 2656 €/m²
  • Обектен код 9589
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Обектен код 65346
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Обектен код 65134
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин