Продажба - Таунхаус 320 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
850 000 €
2656 €/m²
Property 9589 photo 1
Property 9589 photo 2
Property 9589 photo 3
Property 9589 photo 4
Property 9589 photo 5
Property 9589 photo 6
Property 9589 photo 7
Property 9589 photo 8
Property 9589 photo 9
Property 9589 photo 10
Property 9589 photo 11
Property 9589 photo 12
Property 9589 photo 13
Property 9589 photo 14
Property 9589 photo 15
Property 9589 photo 16
Property 9589 photo 17
Property 9589 photo 18

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2017
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 320 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от хол, една баня, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
683 000 € 5508 €/m²
  • Обектен код 56733
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Обектен код 65346
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5902 €/m²
  • Обектен код 64863
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Обектен код 8404
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Обектен код 64956
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56734
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
940 000 € 6225 €/m²
  • Обектен код 65137
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63853
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин