770 000 €
5423 €/m²
Property 58922 photo 1
Property 58922 photo 2

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 142 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Шести етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Седми етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
925 000 € 9250 €/m²
  • Обектен код 65226
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Обектен код 65346
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3964 €/m²
  • Обектен код 66048
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 4025 €/m²
  • Обектен код 3224
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Обектен код 65134
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
660 000 € 7252 €/m²
  • Обектен код 65142
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин