Продажба - Таунхаус 91 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Дикигорика
660 000 €
7253 €/m²
Property 65142 photo 1
Property 65142 photo 2
Property 65142 photo 3
Property 65142 photo 4
Property 65142 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 91 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Втори етаж и се състои от хол с кухня, една трапезария, баня с тоалетна. Трети етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 4963 €/m²
  • Обектен код 58917
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
830 000 € 3915 €/m²
  • Обектен код 46659
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56731
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 2656 €/m²
  • Обектен код 9589
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 2558 €/m²
  • Обектен код 61592
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 4130 €/m²
  • Обектен код 3090
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин