657 000 €
5430 €/m²
Property 57988 photo 1
Property 57988 photo 2
Property 57988 photo 3
Property 57988 photo 4
Property 57988 photo 5
Property 57988 photo 6
Property 57988 photo 7
Property 57988 photo 8
Property 57988 photo 9
Property 57988 photo 10
Property 57988 photo 11
Property 57988 photo 12
Property 57988 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 121 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Шести етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Седми етаж и се състои от 2 спални, хол, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
945 000 € 3258 €/m²
  • Обектен код 38715
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 8888 €/m²
  • Обектен код 65895
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
670 000 € 3964 €/m²
  • Обектен код 66048
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
895 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 14287
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
860 000 € 5931 €/m²
  • Обектен код 65063
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
734 000 € 5518 €/m²
  • Обектен код 57987
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
680 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65902
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 4130 €/m²
  • Обектен код 3090
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2656 €/m²
  • Обектен код 9589
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин