680 000 €
5000 €/m²
Property 65902 photo 1
Property 65902 photo 2
Property 65902 photo 3
Property 65902 photo 4
Property 65902 photo 5
Property 65902 photo 6
Property 65902 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: А
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 136 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Трети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Пети етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
610 000 € 4621 €/m²
  • Обектен код 63730
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 3220 m
Продажба
710 000 € 5634 €/m²
  • Обектен код 58916
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63853
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 5931 €/m²
  • Обектен код 65063
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2390 €/m²
  • Обектен код 23310
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
680 000 € 4963 €/m²
  • Обектен код 58917
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 2653 €/m²
  • Обектен код 25420
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
550 000 € 2558 €/m²
  • Обектен код 61592
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 61593
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин