600 000 €
2390 €/m²
Property 23310 photo 1

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 251 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
765 000 € 5666 €/m²
  • Обектен код 64866
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4907 €/m²
  • Обектен код 65894
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 6090 €/m²
  • Обектен код 64213
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 5130 €/m²
  • Обектен код 58910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 2109 €/m²
  • Обектен код 11444
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 6137 €/m²
  • Обектен код 64880
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 7927 €/m²
  • Обектен код 58420
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 61535
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
660 000 € 4782 €/m²
  • Обектен код 62730
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин