590 000 €
5130 €/m²
Property 58910 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 480 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 115 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Седми етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Осми етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 5254 €/m²
  • Обектен код 57982
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 65060
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 56627
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2109 €/m²
  • Обектен код 11444
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 4907 €/m²
  • Обектен код 65894
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
850 000 € 5902 €/m²
  • Обектен код 64863
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
825 000 € 6066 €/m²
  • Обектен код 58923
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
535 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 60110
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин