590 000 €
5514 €/m²
Property 65060 photo 1
Property 65060 photo 2
Property 65060 photo 3
Property 65060 photo 4
Property 65060 photo 5

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2830 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 107 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 6 нива. Четвърти етаж и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Шести етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
650 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 29965
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 56627
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
850 000 € 5629 €/m²
  • Обектен код 64672
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 61447
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 61593
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 63396
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 8888 €/m²
  • Обектен код 65895
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 4963 €/m²
  • Обектен код 58917
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин